HAKKIMIZDA

Şemkar Karadeniz Pide

Değerli Müşterilerimiz, 1994 yılından bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerimizi lezzetlerimizle birleştirip ortaya çıkardığımız "Karadeniz Pidesini" siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin damak tadına uygun olarak hazırladığımız ürünlerimizi isterseniz ferah ve sıcak ortamıyla şubemizden tadabilir veya en hızlı şekilde, fırın sıcaklığını kaybetmeden sizlere sunduğumuz paket servisimizle ulaşabilirsiniz.

Şemkar Karadeniz Pide, 1994 yılından beridir değişmeyen lezzeti ve ustalarının deneyimi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kaliteli malzemeleriyle hazırlanan birbirinden lezzetli pidelerle damak tadınıza uygun pideler pişirmekteyiz.

Tadımızın sırrı ve sürekliliği ürünlerimizin içinde hiçbir koruyucu ve katkı sağlayıcı madde bulunmaması ve ustalarımızın yıllardır biriktirdiği tecrübede saklıdır.

Siz değerli müşterilerimiz gönül rahatlığıyla lezzetlerimizi tadabilirsiniz. Ferah ve sıcak ortamıyla şubelerimizde veya sıcak paket servislerimizle her daim birbirinden farklı lezzetlerimizle sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizde bu lezzetleri tatmak istiyorsanız hemen sipariş verebilir veya şubemize istediğiniz zaman birbirinden farklı lezzetleri tatmaya ve sıcak bir sohbet etmek için gelebilirsiniz.